Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Pas Luizit, martohet në Shkodër vajza e Jozefina Topallit (Foto)

Mbrëmjen e sotme vajza e Jozefina Topallit, Megi do të realizojë dasmën me bashkëshortin e saj.

Ndonse këtë gjë Megi e ka thënë nëpërmjetë një postimi në Insta ku tregon se do festojë dashurinë.

Kryefjala.com ka zbuluar se dasma do të realizohet në Shirokë buzë liqenit dhe ka siguruar disa foto ekskluzive nga ambienti. Epo urime!

Rikujtojmë se Megi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Luizin vite më parë. E mesa duket, dasmën në Shkodër e bëri para tij.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual