Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Presidentja Osmani sot viziton komunën e Klinës

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në kuadër të vizitave në komunat e vendit, sot do të vizitojë komunën e Klinës, ku do të takohet me institucionet komunale, me qytetarë, si dhe do të vizitojë biznese e OJQ.

Në orën 12:00, Osmani pritet në takim nga kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj.

Në orën 12:40, Presidentja Osmani dhe kryetari Elezaj do të deklarohen për media.


Related posts
Lajme

​26 vjet nga protestat studentore, revolucioni i ndryshimit

Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i