Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Reagon deputetja Tinka Kurti pasi u aksidentua

Deputetja e VV Tinka Kurti sot është përfshirë në një aksident.

Lidhur me këtë ka reaguar ajo derisa thotë se të gjithë janë në gjendje të mirë shëndetësore.

“Familjarë e miq që jeni shqetësu sot nga lajmi i aksidentimit, fëmijët, gjyshi dhe unë jemi mirë. Shpëtuam fatbardhësisht. Ju falenderoj shumë për kujdesin! E paçit shëndetin!”, shkruan ajo./Indeksonline