Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Rron Gjinovci ‘shpërthen’ kundër atyre që kritikuan Kurtin që shkoi në veri të Kosovës: Dojnë me u shllogiratë!

 
   

Analisti politik Rron Gjinovci, ka reaguar ndaj kritikuesve të kryeministrit Albin Kurti i cili sot shkoi në veri të Kosovës dhe i përkrahu policinë e Kosovës.

Gjinovci përmes një postimi në Facebook, thotë se kjo është e dyshimtë prej atyre që po e kritikojnë Kurtin.

Ai shton se po duan të ‘shlogiratën’ pasi Kurti shkoi me i përkrahë policinë e Kosovës.

“Këta nuk janë normal, dojnë m’u shllogiratë pse Kryeministri i Republikës ka shku me përkrah policinë në veri. Kjo nuk është normale. Kjo është e dyshimtë”, shkruan Rron Gjinovci.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Protesta e PSD-së kundër saj, reagon Ekaterina Trendafilova

Lajme

Mjeku i Al-Shifa-s: Që nga armëpushimi, asgjë nuk po vjen në spital

Lajme

Presidenca për procesin e Kryeprokurorit: Presim nga KPK të adresojë shkeljet procedurale në proces të ri për Kryeprokuror

Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia