Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

‘Sa mirë që të la Olsi se je si patok’, Elgi Tako ka një përgjigje për të gjithë

Egli Tako ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që pas ndarjes nga Olsi Bylyku.

Së fundmi ajo ka publikuar në Tik Tok një video ku shfaqet duke bërë make up dhe një ndjekëse i ka shkruar: Sa mirë që të la Olsi, si patok!

Eglit nuk i ka shpëtuar ky koment, por e ka marrë me shumë sportivitet dhe i ka kthyer një përgjigje publike.

“Shumë të dhunshëm ju target group-i i Tik Tok-ut hahahah”, ka replikuar ajo.

Kujtojmë se pak ditë më parë Olsi Bylyku pranoi publikisht ndarjen.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual