Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Sa ‘Safet’ e ke jetëgjatësinë në shtrat?”, Flor Binaj dhe Jul Deda shkrihen së qeshuri me pyetje pikante

Gjatë bisedës mes tyre në “Piranj Cast”, pas shumë diskutimesh Flor Binaj dhe Jul Deda nuk kanë anashkaluar as humorin me video-skandalin e Safet Gjicit.

“Sa ‘Safet’ e ke jetëgjatësinë në shtrat”,

ka qenë pyetja që ka bërë Jul Dedën dhe Florin të shpërthejnë në të qeshura në studio duke e pasuar bisedën me batuta.

Ndër të tjera Jul Deda ka folur edhe për mbylljen e spektaklit të humorit “Klanifornia”.

Ai tregon në Piranja Cast se që kur nisi Klaniformia,formati do të ketë një moment që do të ndalojë.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së