Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Shkuan për të parë shtëpinë e djegur, si u vranë babë e bir në Shkodër?

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në zonën e Dukagjinit në Shkodër.

Nga informacione e para mësohet se viktima kanë mbetur Gjoke Gurra dhe Eduart Gurra, babë e mirë. Gjithashtu bëhet me dije se viktimat kishin shkuar të shikonin shtëpinë që u dogj një natë më parë, por janë vrarë nga persona ende të identifikuar.

Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës