Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Të shtëna me armë zjarri në vend, ka të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në fshatin Fllakë në Durrës, pasi një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri.

Burime bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur Isak Vata, i cili është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë që shkaqet e ngjarjes mbeten të paqartë, ndërsa autori nuk është identifikuar.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së