Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Trondit këngëtarja: Pasi zhdukën Vis Martinajn, duan t’i bëjnë keq fëmijës tim

Pasi tronditi me deklaratën se e di kush fshihet pas zhdukjes së Vis Martinajt,

Fjolla Morina pretendon se të njëjtët persona duan t’i bëjnë keq fëmijës së saj.

“Kjo është ora e Vis Martinajt në dorën time, ma ka dhënë në klip.

Këta e dinë çfarë kanë bërë me të dhe tani me mua e fëmijën tim çfarë duan të bëjnë?” shprehet këngëtarja.

Më herët ajo tha se e di kush fshihet pas zhdukjes së Ervis Martinajt, fat ii të cilit ka mbetur mister prej 11 gushtit 2022.

Ai humbi kontaktet me familjarët dhe prej asaj dite as policia nuk ka mundur të japë një përgjigje, pavarësisht se afati 100 ditor i vendosur nga Edi Rama ka skaduar prej kohësh./Albeu.com/

Related posts
Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së

Lajme

Kim Mehmeti: UÇK-ja vlera më e madhe shqiptare, s’mund të njolloset