Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

U përplas me anësoren e rrugës, ndërron jetë në vend 39-vjeçari shqiptar (Emri)

Një 39- vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë pasi është përfshirë në një aksident në zonën e Breshias.

Ngjarja ndodhi rreth orës një të natës midis të enjtes dhe të premtes, ku Cangoja humbi kontrollin e mjetit të tij e më pas u përplas me anësoren.

Për fat të keq goditja ishte fatale, aq sa ai humbi jetën në vend.

Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për shqiptarin Mirjan. C, 39 vjeç.

Ishin kalimtarët e rastit ata që dhanë alarmin për aksidentin. Policia dhe ambulanca mbërritën në vendin e ngjarjes, por për fat të keq ndërroi jetë.

Cangoja është viktima e tretë biçiklist i një aksidenti në provincën, sipas mediave italiane. Pak ditë më parë ndërroi jetë edhe shqiptari Iralt Merdita, i cili vdiq po ashtu në aksident rrugor.