Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

U zunë pritë, si u ekzekutuan babë e bir në Shkodër?

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në zonën e Dukagjinit në Shkodër.

Nga informacione e para mësohet se viktima kanë mbetur Gjoke Gurra 57-vjeç dhe Eduart Gurra 27-vjec, babë e mirë.

Gjithashtu bëhet me dije se viktimat kishin shkuar të shikonin shtëpinë që u dogj një natë më parë, por janë vrarë nga persona ende të identifikuar.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së