Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

VIDEO/ Gruaja bën sërf pranë peshkaqenit, mos e humbisni reagimin e saj…

Pamjet e një sërfiste në Florida, SHBA po bëjnë namin në rrjet. Arsyeja është bërë një peshkaqen. Teksa Malea Trible ka qenë duket garuar në një kampionat, shumë pranë saj ka kaluar një peshkaqen.

“Në fillim ndjeva disa gunga poshtë mini varkës time, por nuk i kushtova vëmendje, duke menduar mora disa alga në pendën time. Bazuar në reagimin e tij, e kuptova menjëherë se ishte një peshkaqen. Nuk e dija sa i madh apo saktësisht se ku ishte”, tha Trible për “Fox 35”.

https://www.instagram.com/crossingforcf/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ff54aeff-df8e-497a-82c4-83af44f71a28

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së