Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Vjen një tjetër lajm i keq nga Gramshi pas 4 të mbyturve

Një i vdekur nga pickimi i bletës në Gramsh. Tefik Koçi 63 vjeç, banues në qytetin e Gramshit kishte shkuar të punonte tokën e tij dhe është sulmuar nga bletët.

Kosherja ishte pranë tokës së tij. Pickimet i ka marrë në fytyrë dhe në krahë. Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital 63-vjeçari nuk mundi të mbijetojë.

Pas mbytjes së babait me dy djemtë dhe nipin pak ditë më parë, kjo është një tjetër ngjarje e rëndë që shënohet në Gramsh.

Related posts
Lajme

Kërkesa për themelim të komisionit hetimor për rezervat shtetërore, Kusari- Lila: Nuk ka kuptim

Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh