Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Vritet me kaçavidë 26-vjeçari në Bulqizë, arrestohet autori i ngjarjes

Një 26-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një konflikti për motive të dobëta në Bulqizë.

Dorjan Dema 30-vjeç ka goditur me kaçavidë 26-vjeçarom Dritan Manjani, i cili si pasojë e plagëve të marra, ka humbur jetën në spital.

Dorjan Dema është lokalizuar menjëherë nga policia dhe është vënë në pranga.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts
Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i

Lajme

Rekord në Francë, muaji shtator më i ngrohtë që nga 1900