Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

31 vjecari shkon ne motel me 15 vjecaren por i ndodh e keqa

Nuk ndalen ngjarjet kur vajzat e reja ngacmohet nga te rriturit dhe kryejn mardhenie.

Nje lajm vjen nga Kosova ku mesohet se nje 31 vjecar ka kryer mardhenie ne nje hotel me vajzen 15 vjecare.

Pasi ishin takuar vajza ka kryer cdo gje me deshiren e saj dhe me pas e ka denoncuar 31 vjecarin.

Pas denoncimit 31 vjecari eshte arrestuar dhe ka dhene deshmine e tij.

Nderkohe hetuesit kane nisur hetimet ndaj ketaj ngjarje.