Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

A është ky i dashuri i ri i Kejvina Kthellës?

Kejvina Kthella po shijon pushimet e saj në Saint-Tropez, të Francës.

Ajo shoqërohet nga partneri i saj i ri.

Burime për Iconstyle bëjnë me dije se modelja është në një lidhje me Ledjo Musabelliun.

Biznesmeni i njohur dhe Kejvina duket se kanë zgjedhur ta shijojnë romancën e tyre larg syrit mediatik.

Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë