Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Abdixhiku vazhdon me kritika ndaj Kurtit – ja çfarë thotë kësaj radhe!

 
   

Kryetari i LDK-së,  Lumir Abdixhiku, në një tubim me qytetarët në Suharekë ka shprehur pakënaqësi ndaj punës së Qeverisë Kurti.

Sipas tij, është dorëzim me “ja dhanë Amerikën Serbisë” dhe me i lënë qytetarët pa shkolla e spitale.

Patriotizëm më të madh se me mujtë Serbinë me njerëz duke nejt në Kosovë nuk ka, patriotizëm e mujta Serbinë duke të ikë ka 50 mijë njerëz prej Kosovës nuk është. Me ja dhanë Amerikën Serbisë nuk është patriotizëm duke lënë njerëz pa shkolla e spitale, është dorëzim”, tha Abdixhiku.

Patriotizëm është me konë i fortë politikisht, ekonomikisht”, shprehat ai.