Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Aksident i rëndë, zbardhen detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në qendër të Kavajës, ku si pasojë është rënduar trafiku.

Mësohet se me ndërhyrjen e shpejtë të policisë u bë e mundur zhbllokimi i trafikut. Sakaq grupi policor është në vendngjarje për te zbardhur shkaqet e aksidentit.

Në lidhje me aksidentin, nuk ka raportime për të lënduar, ndërsa mësohet se drejtuesit e automjeteve janë rezultuar të pastër nga testi i alkoolit. Policia është duke punuar për zhbllokimin e trafikut dhe pastrimit të zonës.