Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Aksident i trefishtë, raporohet për disa të plagosur

efundit

Raportohet për një aksident të ndodhur pak minuta më parë, ku janë përplasur tre automjete në superstradën Lezhë-Shkodër, tek kryqëzimi i Gojcave.

Bëhet me dije se disa persona janë plagosur dhe se janë dërguar në spitalin e Lezhës.

Aktualisht raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar edhe qarkullimi, ndërsa mjetet kanë përdorur si rrugë alternative, segmentin dytësor të rrugës Kallmet.