Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Aksident në punë, humb jetën 56-vjeçari shqiptar

efundit

Një aksident në punë ka ndodhur në Greqi, me pasojë vdekjen e një 56-vjeçarit shqiptar.

Ngjarja ka ndodhur sot në zonën Faliro të Kavallës 56-vjeçar Kristo Çepa ka mbetur i bllokuar gjatë punës nga një ekskavator i vogël – gjatë nxjerrjes së tij është lënduar edhe një zjarrfikës. Burimet paraprake bëjnë të ditur se gjatë punës është rrënuar një mur.

Viktima menjëherë është derguar në spitalin e qytetit ku është konfirmuar dhe vdekja e tij.

Për nxjerrjen e tij është thirrur Shërbimi Zjarrfikës, i cili ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ndërsa siç u bë e ditur gjatë operacionit ka mbetur i plagosur në dorë një zjarrfikës.