Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Aksident në Veternik, krijohen kolona të gjata

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në Veternik të Prishtinës.

Në pamjet e siguruara, shihet se Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të mëdha në këtë pjesë të Prishtinës.

Më poshtë pamjet: