Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Aksidentet në vend nuk kanë të ndalur/ Makinat përplasen “kokë më kokë”, raportohet për të plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Radhimë-Orikum.

Bëhet me dije se dy makina janë përplasur kokë më kokë, ndërsa dy shoferet raportohet se janë plagosur rëndë.

Sakaq në vendin e ngjarjes ndodhet edhe ambulanca, për t’i ardhur në ndihmë, dy të plagosurave.

Sakaq policia gjithashtu po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Related posts
Lajme

Bajqinovci: Pa u dënuar e sanksionuar Serbia, nuk shoh të ardhme në dialog

Lajme

Pasi dështuan ta mbyllin, Albin Kurti e Rozeta Hajdari shkojnë në ambientet e Klan-it

Lajme

Berisha: Edi Rama dhe urdhër që për Kosovën të mos diskutohet në Kuvend

Lajme

Sulmi në Banjskë, Haradinaj”: Terroristët kishin këtë plan