Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Aksidenti në Polac të Skenderajt, vdes 33-vjeçari

Një 33-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Polac të Skenderaj.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

“Rreth orës 22:00, është raportuar se si pasojë e lëndimeve në QKUK ka vdekur shoferi i veturës i moshës rreth 33 vjeçar”, tha ai.

Gjatë ditës Klankosova.tv ka raportuar lidhur me këtë ngjarje.

Fillimisht në këtë aksident ishin dy të lënduar, shoferi dhe pasagjeri që gjendeshin në veturën e aksidentuar.


Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual