Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ambasadorët e QUINT-it i shkojnë në takim Kurtit

Ambasadorët e QUINT-it kanë shkuar në Qeveri për t’u takuar me kryeministrin Albin Kurti.

Kjo pas tensioneve në veri të vendit,

Mëngjesin e sotëm serbët kanë tentuar sërish të hyjnë me forcë në objektet komunale.

Lidhur me këtë ka intervenuar Policia e Kosovës, duke i ndaluar ata.


Related posts
Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase

Lajme

Policia po e ruan argjendarinë, pronari i së cilës u arrestua lidhur me grabitjen në Suharekë

Lajme

Persona të panjohur e sulmojnë fizikisht dhe ia vjedhin telefonin e kuletën

Lajme

Maqedoni e Veriut, gjendet e vdekur 14-vjeçarja e zhdukur që nga e hëna