Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ambasadori Abbott i shpreh ngushëllime familjes së viktimave në Pejë

Ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abbott, ka reaguar në lidhje me vërshimet që ndodhën në qytetin e Pejës, ku humbën jetën dy persona.

Ai i ka shprehur ngushëllime familjes së viktimave, si dhe ka thënë se i ka bërë përshtypje përkushtimi i të gjithë atyre qe janë përfshirë të ju ndihmojnë të prekurve.

‘’Dëshiroj t’i shpreh ngushëllimet e mia familjes së dy personave që humbën jetën mbrëmë në Pejë. Më bën përshtypje përkushtimi i të gjithë atyre që janë përfshirë në mbështetjen e të prekurve nga përmbytjet.’’ Tha Abbott.


Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së