Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Anëtarja e Bordit të RTK-së: Bojkotoni bregdetin shqiptar

 
   

Anëtarja e Bordit të RTK-së, Albulena Mehmeti, ka bërë një thirrje të pazakontë përmes një postimi në Facebook.

Ajo u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të bojkotojnë bregdetin shqiptar.

Mehmeti e ka quajtur  “ Rivierën e Shqipërisë”, për këtë vit.

Ky reagim i Mehmetit vjen pas anulimit të mbledhjes së përbashkët të dy qeverive, asaj të Kosovës dhe Shqipërisë.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i

Lajme

Rekord në Francë, muaji shtator më i ngrohtë që nga 1900