Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Anulohet mbledhja e dy qeverive?

Mbledhja mes dy qeverive, të Kosovës dhe të Shqipërisë, e planifikuar për të mërkurën e 14 qershorit në Gjakovë, duket se është anuluar.

Burime të klanit nga Tirana kanë thënë se nuk e kanë në plan që të udhëtojnë për në Prishtinë për këtë mbledhje.

Media ka dërguar pyetje në qeverinë e Kosovës për këtë çështje.

Deri më tani nuk ka ndonjë përgjigje.