Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

ShowBizzz

Arbana i kërkon një dhuratë super luksoze Xhemit

Arbana dhe Xhemi së bashku me bashkëshortët e tyre, po shijojnë disa ditë pushime në Liqenin e Komos, në Itali. Nga atje Arbana ka ndarë plot momente të tyre së bashku e teksa bënin xhiro me varkë i ka kërkuar Xhemit diçka.

Me humor Arbana shprehet se Xhemi do i dhurojë një nga vilat luksoze.

“E bukur ë do ma blesh mua këtë 120 mijë euro java është çfarë i ke këto ti”, i thotë Arbana Xhemit.