Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Arrestohet i dyshuari për plaçkitje në Ferizaj

 
   

Të mërkurën është arrestuar një person i dyshuar për plaçkitje.

Ngjarja kishte ndodhur dy muaj më parë në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Ferizaj.

Në raportin 24-orësh të Policisë, thuhet se i njëjt është dërguar në mbajtje.
Së shpejti pritet të mirret vendimi për të.
 

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së