Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Arrestohet i dyshuari për vjedhjen e një veture

Policia e Kosovës e ka arrestuar një 42 vjeçar, nën dyshimin se ka vjedhur një veturë.

Rasti për vjedhjen e veturës është raportuar në polici me 14.06.2023.

Nga hetuesit policor, është gjetë dhe sekuestruar vetura e raportuar e vjedhur.

Personi i dyshuar me vendim prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje.