Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Arrestohet një person në Prishtinë për shit-blerje të substancave narkotike

Një person është arrestuar në Prishtinë nën dyshimin për përdorim dhe shpërndarje të substancave narkotike.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur në rrugën “Eqrem Çabej”, teksa i dyshuari akuzohet për veprën penale “Blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e substancave narkotike”.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte kryer veprën e lartcekur. Lidhur me rastin me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia.


Related posts
Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë

Lajme

​Gërvalla takon homologun e saj nga Singapori, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve shtetërore