Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Artistët, politikanët apo biznesmenët tradhëtojnë më shumë?

E ftuar në “S’e luan Topi”, dedektivja e çifteve Shkënda Lili u shpreh se po t’i ndajmë tradhtitë sipas profesioneve, politikanët dhe biznesmenët janë ata që mbajnë vendet e para.

“Më shumë tradhtojnë të pasurit”, ka thënë ajo.

Erjona Rusi: Artistët, politikanët apo biznesmenët?

Shkënda Lili: Më shumë janë politikanët dhe biznesmenët, artistët nuk po i fus këtu.

Erjona Rusi: Pra prapë dalim tek ata që kanë më shumë para

Shkënda Lili: Në Shqipëri mbajnë dy lidhje njëkohësisht, edhe familjen, edhe lidhjen me të dashurën.