Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Bahtiri pret në Mitrovicë kryeparlamentarin Konjufca dhe deputetin Bajqinovci, flasin për situatën në veri

Agim Bahtiri ka pritur në takim kryeparlamentarin Glauk Konjufca dhe deputetin nga radhet e LVV-së, Mefail Bajqinovci.

Ai ka bërë të ditur se kanë diskutuar për situatën në veri, duke shprehur interesim të t’i koordinojnë punët në mënyrën më të mirë të mundshme, për mënjanimin e destabilizimit të situatës.

Postimi në Facebook:

Ishte kënaqësi që sot të pres në Mitrovicë, kryeparlamentarin z. Glauk Konjufca dhe deputetin nga radhet e LVV-së, z. Mefail Bajqinovci.

Diskutuam për çështjen aktuale në Veri të vendit, duke shprehur interesim që t’i koordinojmë punet në mënyrën më të mirë të mundshme, për mënjanimin e destabilizimit të situates, vënien e drejtësisë si pikë e parë në mënyrë që Republika e Kosovës të jetë shembull për menaxhimin e proceseve me rëndesi jetike për vendin dhe rajonin.

AB

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së