Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Bëhuni GATI, më e keqja nuk ka ardhur! Metetorlogët japin alarmin për motin gjatë orëve në vijim

efundit

Prej disa orësh Shqipëria është “mbërthyer” nga moti i keq, ku për shkak të stuhive të forta të shiut dhe erës, i gjithë vendi duket i aralizuar.

Por meteorologët kanë lajme të këqija, pasi stuhia Cianar e cila goditi Europën perëndimore gjatë 24 orëve të fundit, tashmë po godet Ballkanin.

Sipas meteorologëve orët në vijim do të kenë mot të përkeqësuar, ku pritet stuhi shiu dhe erëra të forta.

Ndërkohë që orët në vijim do të sjellin dhe ulje me disa gradë të temperaturave sa i përket vlerave maksimale.

Pritet që moti i keq të vijojë deri të shtunën mbasdite, më pas do të kemi një normalizim.

Related posts
Lajme

Mjeku i Al-Shifa-s: Që nga armëpushimi, asgjë nuk po vjen në spital

Lajme

Presidenca për procesin e Kryeprokurorit: Presim nga KPK të adresojë shkeljet procedurale në proces të ri për Kryeprokuror

Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia

Lajme

Ngrihet aktakuzë ndaj një serbi, dyshohet për përfshirje në Masakrën e Dubravës