Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Besoni analisteve pro-Vuçiç tani!”/ Profesori reagon pas demantimit të lajmeve për pezullimin e liberalizimit të vizave

Ngjarjet e fundit ditore të zhvilluara në Veriun e Mitrovicës ngjallën reagime të shumta. 
Mes tyre edhe atë të profesorit,Enver Bytyçi.
Ai tha se mediet serbe e ato pro serbe kritikat e diplomatëve perëndimor i kthyen në luftë speciale mediatike kundër Kosovës.

“Një kritike të një ose dy diplomatëve perëndimore, mediet serbe e ato pro-serbe në Tiranë e në Prishtinë e përkthyen si “kërcënim me sanksione e mos-liberalizim vizash për Kosovën”!-shkroi Bytyçi në postimin e tij në Facebook.

Besoni analisteve pro-Vuçiç tani!-ka përfunduar ai.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së