Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Bledi Mane opinionist në Big Brother VIP 3?

Big Brother VIP do të rikthehet në dimër me edicionin e tretë dhe të gjithë po presin me padurim të dinë se kush do të jenë personat që do futen në shtëpinë e famshme, por edhe kush do jenë opinionistët.

Një ish-banor ka shprehur dëshirën të jetë opinionist. Bledi Mane për “Pushime on Top” tha se do kishte dëshirë të ishte në postin e opinionistit në Big Brother VIP 3.

“Do kisha dëshirë për shembull të kandidoja edhe unë si opinionist në ‘Big Brother’. Do jem konkurent i fortë me Kristin mesa po shoh”, tha Mane.

Related posts
Lajme

Habit qeveria Rama: Kush ka më shumë se një partnerë, dënohet deri në 3 vite burg

Lajme

Këta janë dy të dyshuarit për plagosjen e dy vëllezërve Veliu në Rahovec

Lajme

Polonia do të ndalojë furnizimin me armë për Ukrainën për shkak të mosmarrëveshjes së grurit

Lajme

Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë