Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Çfarë nuk po dëgjojmë! Gruaja ndahet nga i shoqi dhe martohet me djalin e tij

Një grua në Rusi ka lënë burrin dhe është martuar me djalin e tij, nga martesa e mëparshme.

Marina Balmasheva është 35-vjeç, ndërsa djali i ish-bashkëshortit është 20 vjeç, me emrin Vladimir Savjarin.

Në fakt një diferencë e tillë në moshë është paksa e papranueshme në Rusi.

Marina ishte martuar me babanë e Vladimirit, Alexei, i cili tani e akuzon për joshjen e djalit të tij, por ajo e mohon.

Marrëdhënie të çuditshme e quajti burri këtë lidhje.

“Dëgjoheshin duke bërë seks. Unë isha i dëshpëruar kur kuptova se Marina po mashtronte me djalin tim”, tha i dëshpëruar Alexei Shavyarin.

Related posts
Lajme

FSK-ja u vu në gjendje gatishmërie, Ministri Maqedonci jep detaje

Lajme

Trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Krasniqi: Hipokrizi dhe tallje me popullin deklaratat e Kurtit se ka rritje ekonomike

Lajme

Rrufeja godet tufën e bagëtive në Gramsh