Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Çudit gazetarja shqiptare te Blendi Fevziu: Gjeta 12 meshkuj la kuriq, ishte një fat shumë i madh… (Video)

Gazetarja e njohur Álma Çupi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Opinion’, ku ka rrëfyer një nga

eksperiencat më të çuditshme me të cilat është përballur në jetë. Ájo ka treguar se kur ka shkuar për të vizituar llixhat e Bënjës në Përmet, ka parë 12 meshkuj të cilët laheshin l kuriq.

Álma Çupi: Më ka ndodhur një eksperiencë shumë interesante natën. Pas orën 12 të natës shikoj

një autobus në llixhat e Bënjës dhe kishin hapur çadrat. Shkoj tek llixhat dhe shikoj 12 meshkuj l kuriq, ishte një fat shumë i madh (qesh) dhe unë ngela, ishim me shoqërinë tonë dhe në

momentin që do futeshim, dalin të gjithë nga uji dhe ishin të gjithë l kuriq. Kishin vënë dhe qirinj rreth llixhës.

Blendi Fevziu: Paske ndezur qirinj një ditë më parë më duket në kishë. Álma Çupi: Realisht nuk e

prisja dhe ka shumë turistë të huaj që shkojnë lahen natën dhe bëjnë një lloj plazhi të tillë të lirë.