Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Dejona Mihali e komenton LDK-në: Kjo rruga a shpie te qeveria në hije e PDK-së?

Dejona Mihali, koordinatore e Komiteteve të LVV-së, ka komentuar “Rrugën e Re” të LDK-së, e cila tashmë e ka bërë gati edhe programin, ndonëse ende nuk e ka publikuar.

Mihali ka shtruar një pyetje, që më shumë gjasë duhet të jetë retorike.

Në fakt, për mes pyetjes dhe fjalisë pasuese, ajo është tallur me LDK-në, por edhe me nismën e Qeverisë në Hije të PDK-së, e cila nuk kompletuar.“Kjo rruga a shpie te qeveria në hije e PDK?
Se ka humbur prej vjet në pranverë kur u formua.” – shkroi ajo.