Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Del videoja e plotë e skandalit seksual që fundosi Safet Gjicin

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka bërë publike vidon e plotë (13-minutëshe), të seksskandalit në Bashkinë e Kukësit, ku protagonist është Safet gjici dhe Alma K.

Në video shihet se Gjici dhe Alma .K menjëherë pas seksit oral bisedojnë për një tender për srehimin e qenve.