Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Dita e Nënës, Osmani e uron me dy fotografi të veçanta për të

Presidentja Vjosa Osmani ua ka uruar Ditën e Nënave të gjitha grave në Kosovë dhe në botë, duke shpërndarë dy fotografi një me nënën e saj dhe tjetrën me të bijat në platformën X.

“Gëzuar Ditën e Nënës të gjitha superheroinave nëna në Kosovë dhe në mbarë botën”.

“Nuk ka lidhje aq të fortë dhe dashuri aq të thellë dhe falëse sa ajo e një nëne”, ka shkruar Osmani.