Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Dy të lënduarit nga vërshimet në Pejë janë jashtë rrezikut për jetë

 
   

Nga vërshimet në Pejë janë lënduar dy persona.

Ndërkaq kanë vdekur dhe dy të tjerë.

Zëdhënësi për media në Spitalin Rajonale të Pejës, Naim Sahiti, ka thënë se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

“Ata janë duke e vazhduar trajtimin nga dje në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës”, ka thënë Sahiti