Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“E paska rrejtë një pjesë”, “Broçkulla që…”/ “Përplasje” mes Manxhukës dhe Mehmetajt

 
   

Pasi u raportua se ka dëshmuar para policisë së Serbisë duke nënshkruar edhe një dokument ka reaguar ashpër Hysen Durmishi.

Ai e ka mohuar një gjë të tillë, duke thënë se nuk shantazhohet dot nga UDB dhe bashkëpunëtorët e tyre.

Pas kësaj kanë reaguar analisti Lirim Mehmetaj, i cili edhe e ka publikuar dokumentin në gjuhën serbe, duke thënë se Durmishi “e paska rrejtë një pjesë” në reagimin e tij.

Mehmetajt i ka reaguar ashpër zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, duke i quajtur “broçkulla që janë pjesë e luftës hibride”.

Madje, sipas Manxhukës këto argumente me gjysmë të vërteta nuk kalojnë!

Këtu e gjeni reagimin e Hysen Durmishit

 Image
 Dsikutimi mes tyre