Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

E rëndë! Adoleshentja gjendet e vrarë pranë koshit të plehrave, arrestohet 16-vjeçari

Trupi i një vajze të mitur është gjetur pasditen e së mërkurës në lagjen Primavale të Romës,

në një qese të zezë brenda një karroce dhe shumë pranë një koshi plehrash.

16-vjeçari u gjet me plagë thike në gjoks.Dyshimi qëndron tek një i mitur, i cili është parë edhe nga fqinjët duke dalë nga një pallat aty pranë me rroba të gjakosura.

Repubblica raporton se një 16-vjeçar është arrestuar dhe po merret në pyetje si i dyshuar për vrasje.

Related posts
Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi

Lajme

Shokon Naim Miftari: Kjo teori e pistë mund të jetë shkaktari i vrasjes së Liridonës

Lajme

Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, kundërshtojnë kontrollet

Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase