Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Edhe një deputet tjetër i VV-së i reagon Haxhiut për Kodin Civil

 
   

Pas Gramos Agusholli, ministres së Drejtësisë Albulena Haxhiu i ka reaguar edhe deputeti tjetër i VV-së Ekrem Mustafa.

Mustafa ka thënë se do ta votojë Kodin Civil vetëm nëse janë bërë ndryshimet e kërkuar do të votojnë për.

“Kodin Civil ne herën e kaluar e kemi votuar kundër. Tash kur të vjen në Kuvend e shohim, kemi kërkuar që të ketë ndryshime në dy nene dhe nëse ka plotësim-ndryshim atëherë pse jo ne mund ta votojmë edhe për. Nëse, kërkesat e tona përfillen ne jemi të gatshëm me votu për”.

Por, kur është pyetur se cila do të jetë vota e tij nëse nuk janë bërë ndryshimet, ai ka dhënë këtë përgjigje.