Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Enrique Iglesias ndez sheshin Skënderbej, këngëtari bën shqiponjën dykrenare

Enrique Iglesias ka interpretuar mbrëmjen e djeshme për mijëra njerëz të pranishëm në koncertin që u mbajt në sheshin Skënderbej.

Këngëtari me famë botërore është ngjitur në skenë dhe admiruesit e repertorit të tij kanë kënguar dhe kërcyer çdo këngë të tij.

Këngët e tij hit si “Bailamos”, “Rhythm Divine”, “Turn the night up”, “Heart Attack”, “Duele el Corazon” jehuan në qendër të kryeqytetit.Enrique Iglesias ka interpretuar mbrëmjen e djeshme për mijëra njerëz të pranishëm në koncertin që u mbajt në sheshin Skënderbej.

Këngëtari me famë botërore është ngjitur në skenë dhe admiruesit e repertorit të tij kanë kënguar dhe kërcyer çdo këngë të tij.

Këngët e tij hit si “Bailamos”, “Rhythm Divine”, “Turn the night up”, “Heart Attack”, “Duele el Corazon” jehuan në qendër të kryeqytetit.

https://www.instagram.com/xing.al/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b7ada919-e41c-4008-b49d-a0d2651457c3

Related posts
Lajme

Mjeku i Al-Shifa-s: Që nga armëpushimi, asgjë nuk po vjen në spital

Lajme

Presidenca për procesin e Kryeprokurorit: Presim nga KPK të adresojë shkeljet procedurale në proces të ri për Kryeprokuror

Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia

Lajme

Ngrihet aktakuzë ndaj një serbi, dyshohet për përfshirje në Masakrën e Dubravës