Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Familjarët hapin të pamet për nënën e djalin e vdekur nga vërshimet në Pejë

Familjarët kanë hapur të pamet për vdekjen e 30 vjeçes së bashku me djalin e saj, 5 vjeçar, pas vështrimeve në Pejë.

Familjarët kanë treguar prapa kamerave se kufomat po qëndrojnë ende në shtëpi dhe se varrimi do të bëhet në ora 15:00.


Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual