Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Flamuri serb i vendoset edhe autoblindës së dytë në Zveçan

Në Zveçan po vazhdon protesta e qytetarëve serbë, ku më parë kanë vendosur flamurin e tyre në një autoblindë të policisë.

E tani një gjë e tillë është bërë prapë, në një autoblindë tjetër, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, protestuesit në Zveçam po vazhdojnë protestën me brohorima dhe këngë.