Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Florian Dushi kujton mesazhin e Dr. Rugovës: Drejtimi i shtëpisë pa miq është i pamundshëm

Zhvillimet e fundit politike, padyshim se janë brengosëse për qytetarët e Kosovës.

Po kaq brengosëse janë edhe për ata që kontribuan në shtetbërjen e vendit, i cili ende mbetet fragjil edhe pas më shumë se 20 vitesh liri.

Trazirat dhe situata e krijuar ne veri, e nxiti edhe aktivistin e njohur e ndër më të zëshmit të LDK-së, Florian Dushin, të reagojë, duke e cituar mesazhin e Presidentit historik, Dr.Rugovës.

Drejtori i Drejtorisë së Inspekcioni në komunën e Prishtinës, ka lënë këtë shkrim në Facebook: