Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Gazetari akuzon Arbana Osmanin: Më ka thyer xhamin e makinës, nuk e paguan

Arbana Osmani është akuzuar për thyerjen e xhamit të një makine. Gazetari shqiptar Andi Llabuti ka publikuar një video të makinës së tij me xhamin e thyer, ku shprehet se e ka thyer Arbana Osmani.

Sipas gazetarit, nga ballkoni i shtëpisë së moderatores ka rënë një llamarinë, e cila i ka tyer xhamin dhe Arbana refuzon të paguaj dëmin.

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamine makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”, shkruan ai teksa sqaron në video çfarë ka ndodhur.

https://www.instagram.com/andi_llabuti/?utm_source=ig_embed&ig_rid=69c09ee7-02a0-4651-a1f1-19c7a6234a81